Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek 24 czerwca odbyło się. uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wyjątkowe, bo jubileuszowe, 30-ste zakończenie roku w historii naszej szkoły.

Nareszcie, po dwuletniej przerwie spowodowanej przez pandemię, mogliśmy celebrować ten dzień wspólnie, bez ograniczeń.
Wysłuchaliśmy wystąpienia Pani Dyrektor, która podsumowała cały rok, pogratulowaliśmy uczniom, którzy zdobyli nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia w nauce i zachowanie, zobaczyliśmy wzruszająca akademię, którą przygotowali nasi tegoroczni absolwenci i pożegnaliśmy uczniów, kończących edukację.

Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam wszystkich sukcesów. Za Wami kolejny rok ciężkiej pracy, przed Wami wakacje, czas na odpoczynek i zabawę. Wykorzystajcie go dobrze i bezpiecznie. Do zobaczenia we wrześniu!

Drodzy Absolwenci, przez lata nauki w naszej szkole obserwowaliśmy Wasze wzloty i upadki. Widzieliśmy jak się zmieniacie, dojrzewacie, jak staracie się być dobrymi i mądrymi ludźmi. Kiedy upadaliście, staraliśmy się ze wszystkich sił pomóc Wam wstać. Kiedy dumnie kroczyliście przez kolejne szczeble edukacji, dmuchaliśmy Wam pod skrzydła, abyście wynieśli ze szkoły jak najwięcej dobrego. Dziś żegnamy Was i życzymy Wam sukcesów w dorosłym życiu. Jesteśmy z Was dumni i pamiętajcie, że nasze ramiona i drzwi naszej szkoły zawsze będą dla Was otwarte.

Do zobaczenia!

« z 20 »